לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים

  אני רוצה לקבל הצעת מחיר!

  אבן חירבה

  המראה העתיק והיפהפה של בתים רבים בישראל הוא מראה נחשק מאוד, ולכן אבן חירבה הפכה ללהיט בקרב אדריכלים ומעצבי פנים רבים. אבן הכורכר הזו כל כך ייחודית, כל שהייצור שלה כולל את מציאתה במקומות אחרים ומחזור שלה. פעולה אשר ניתנת לביצוע על ידי חברה מקצועית כמו חברת "נופי אבן ושיש" הוותיקה. את המראה הישן אך המלוטש תוכלו לקבל לפי הזמנה וליהנות ממגוון של שימושים לאבן היפה הזו, שכל ההיסטוריה של ארץ ישראל רצופה בה בכל מקום, פשוטו כמשמעו.

  אבן חירבה

  מה אפשר לעשות עם אבן חירבה?

   

  • את אבן הכורכר הישנה הזאת מפרקים מבתים ישנים שמיועדים להריסה, ומחדשים אותה על מנת להפוך אותה לראויה לשימושים חוזרים. עושים זאת על ידי ניסור וליטוש לפי הזמנה ובהתאמה למראה המבוקש. כך למעשה ניתן יהיה להתאים את אבן ייחודית זו לצרכים שלכם.
  • השימוש הנפוץ ביותר באזן זו הוא בעת חיפוי בתים. ניתן יהיה ליצור את המראה ההיסטורי המבוקש בכל המבנה או רק על ידיד חיפוי של חלק מקירות הבית, זאת כמובן בהתאמה לתכנית העיצוב האדריכלי.
  • אבן כורכר זו מתאימה גם ליצירת מפלסים, חומות וחוצצים בחצר שלכם. זאת במידה ואתם מעוניינים בעיצוב מעניין יותר לעומת גדרות מתכת או עץ. האבנים האלה יוצרות מראה ייחודי ומקורי שהופך את החצר שלכם לאסתטית ביותר.
  • למרות שנהוג להשתמש באבן זו לשימוש חיצוני ולחיפוי בתים, ניתן יהיה לשלב את אבן זו גם בחיפוי קירות פנימיים. הדבר יוצר מראה מרשים בשעה שלפחות קיר אחד מחופה בה ומביא לשדרוג המידי של כל החלל.

   

  לעצב כמו פעם

  בתים חדשים שנראים כמו פעם הם ללא ספק בתים שמתאימים לאנשים שיודעים בדיוק כמה היסטוריה הם רוצים לצקת לבית שלהם. חברת "נופי אבן ושיש" מתמחה בניסור ועיבוד אבן חירבה לכל מטרה ויישומה בכל רחבי הארץ. זאת, בכדי להבטיח לכם את המראה היפהפה והנדיר שהיא משווה לכל מבנה. האבן מתאימה לא רק לבתים פרטיים, כי אם גם למבנים מסחריים ועסקיים שרוצים לזכות בעיצוב קצת שונה.

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני