לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים

  אני רוצה לקבל הצעת מחיר!

  אבן חירבה

  המראה העתיק והיפהפה של בתים רבים בישראל הוא מראה נחשק מאוד, ולכן אבן חירבה הפכה ללהיט בקרב אדריכלים ומעצבי פנים רבים. אבן הכורכר הזו כל כך ייחודית, כל שהייצור שלה כולל את מציאתה במקומות אחרים ומחזור שלה. פעולה אשר ניתנת לביצוע על ידי חברה מקצועית כמו חברת "נופי אבן ושיש" הוותיקה. את המראה הישן אך המלוטש תוכלו לקבל לפי הזמנה וליהנות ממגוון של שימושים לאבן היפה הזו, שכל ההיסטוריה של ארץ ישראל רצופה בה בכל מקום, פשוטו כמשמעו.

  אבן חירבה

  מה אפשר לעשות עם אבן חירבה?

   

  • את אבן הכורכר הישנה הזאת מפרקים מבתים ישנים שמיועדים להריסה, ומחדשים אותה על מנת להפוך אותה לראויה לשימושים חוזרים. עושים זאת על ידי ניסור וליטוש לפי הזמנה ובהתאמה למראה המבוקש. כך למעשה ניתן יהיה להתאים את אבן ייחודית זו לצרכים שלכם.
  • השימוש הנפוץ ביותר באזן זו הוא בעת חיפוי בתים. ניתן יהיה ליצור את המראה ההיסטורי המבוקש בכל המבנה או רק על ידיד חיפוי של חלק מקירות הבית, זאת כמובן בהתאמה לתכנית העיצוב האדריכלי.
  • אבן כורכר זו מתאימה גם ליצירת מפלסים, חומות וחוצצים בחצר שלכם. זאת במידה ואתם מעוניינים בעיצוב מעניין יותר לעומת גדרות מתכת או עץ. האבנים האלה יוצרות מראה ייחודי ומקורי שהופך את החצר שלכם לאסתטית ביותר.
  • למרות שנהוג להשתמש באבן זו לשימוש חיצוני ולחיפוי בתים, ניתן יהיה לשלב את אבן זו גם בחיפוי קירות פנימיים. הדבר יוצר מראה מרשים בשעה שלפחות קיר אחד מחופה בה ומביא לשדרוג המידי של כל החלל.

   

  לעצב כמו פעם

  בתים חדשים שנראים כמו פעם הם ללא ספק בתים שמתאימים לאנשים שיודעים בדיוק כמה היסטוריה הם רוצים לצקת לבית שלהם. חברת "נופי אבן ושיש" מתמחה בניסור ועיבוד אבן חירבה לכל מטרה ויישומה בכל רחבי הארץ. זאת, בכדי להבטיח לכם את המראה היפהפה והנדיר שהיא משווה לכל מבנה. האבן מתאימה לא רק לבתים פרטיים, כי אם גם למבנים מסחריים ועסקיים שרוצים לזכות בעיצוב קצת שונה.

  מידע נוסף בנושא

  אבן חירבה

  אבן חירבה, הנקראת גם אבן פירוק, הינה אבן שלמעשה פורקה ממבנה אחר ישן ומחוברת מחדש בבניין חדש, ומכאן שמה. זהו סטייל עיצובי עם מראה עתיק וקסום שמשווה לנכס מראה אותנטי והיסטורי. בתים רבים ברחבי הארץ ובמיוחד באזורי ירושלים והצפון בנויים בצורת בנייה ייחודית זו. אבנים אלו עשויים לרוב מגיר וכורכר, והם ממוחזרות ממבנים ישנים בארץ או מיובאים מחו"ל. מפעל נופי אבן ושיש מתמחה בבניה ועבודות עיצוב בבתים ברחבי הארץ כבר שנים רבות, והוא מספק שירותי בניה ועבודות גימור של אבן פירוק ברמה איכותית, מקצועית ויסודית.

  אבן חירבה – מה הופך את הסגנון הישן למבוקש?

  פעם למרצפות אבן חירבה היה קונוטציה שלילית של מבנה ישן, מוזנח ומתפורר. היום זהו אחד מעיצובי החוץ והפנים היותר פופולריים בבתי קרקע ווילות פאר, בהם מחפשים להוסיף אווירה מיוחדת מהתקופה העתיקה. אבן זו, לפני שנעשה בה שמשונעת אל אזור הבניה ונעשה בה שימוש, עוברת עיבוד ווידוא שהחומר חזק וכשיר לעשות בו שימוש ביתי. לאבן זו יתרונות רבים נוסף על היופי המוחצן שלה:

  • מחזוריות – מדובר באבן שנעשה בה שימוש חוזר בשנית, מה שאומר שהעבודה היא "ירוקה" לסביבה בכך שלא צריך לחצוב ולעבד אבנים חדשות בתהליך תעשייתי מזהם.
  • מראה ענתיקה – בניגוד לשאר האבנים והחומרים המודרניים והמתועשים, למראה הקלאסי והמקורי של אבן עתיקה ייחודיות ויופי יוצאים דופן.
  • אופני עיצוב שונים – ניתן לקשט איתן ולפאר מבנים כמו שעשו בעת העתיקה – ניתן לשחזר סגנון בנייה של פעם כמו למשל בניית קשתות בסגנון יווני, אריחים וגילופים בקירות וכדומה שנותנים לבית שלכם מראה שלקוח מהאגדות.
  • עיצוב בכל הבית– עם אבני החירבה אפשר לקשט ולעצב כל מקום בבית ובחצר. זה אומר קישוט אבני הגישה, מסלול הכניסה לבית, רצפה, חיפוי לקירות ועוד.
  • לוודא שהחומר איכותי – בגלל ייחודיותו של חומר זה, כדאי לוודא עם החומר שאיתו עובדים עבר פיקוח כראוי ווידאו שהוא חזק ויציב דיו בכדי לעבוד איתו.

  הטובים ביותר בעיצוב אבן חירבה

  אם גם אתם רוצים לבנות בביתכם מבנה או קישוט מיוחדים עם אפקט עתיק ומיוחד מאבני חירבה, אז דרך המפעל של נופי אבן ושיש תוכלו למצוא את מבוקשכם. אנשי הצוות והבניה יוכלו לבצע בביתכם עבודות בניה, עיצוב וגימור ברמה הגבוהה ביותר שישוו לבית שלכם את המראה העתיק והמיוחד שתוכלו להתגאות בו.

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני