לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים

אני רוצה לקבל הצעת מחיר!

אבני מדרך

אבני מדרך הן אבנים אשר מונחות אחת ליד השנייה על הקרקע ומסמנות תוואי של דרך מנקודה אחת לשנייה. נופי אבן ושיש מחזיקים בידע והניסיון הנדרש בהתאמת האבנים לפני השטח. יש לקחת בחשבון את אורך המסלול, פני השטח והעיצוב הרצוי. שביל מסודר בגינה יביא לשמירה על הפרחים הגדלים בגינה, שמירת סדר וניקיון ומניעת נזק לציוד. זו גם דרך מצוינת לשדרוג החזות החיצונית של הגינה.

אבני מדרך לגינה

אבני מדרך יכולות להיות עשויות מכל מיני סוגים של אבנים:

  • לדוגמא ישנן אבני מדרך מנוסרות מבזלת, גיר, כורכר, גרניט וכדומה. אלו יישארו במקומן יותר בקלות מכיוון הן כבדות משקל מטבען.
  • ישנן אבני מדרך שהו כלל לא אבן. זה יכול להיות אדני רכבת או בטון וגם שעשויות מעץ אורן. אלו ישדרו אווירה יותר כפרית ורגועה.
  • ישנה אפשרות לייצר אבני מדרך על ידי יציקה לשבלונות מצורות שונות.
  • אבני מדרך מסלע גיר הינו פופולאריות אך החיסרון שלהן הוא בכך שהן מתפוררות בקלות וסופחות אליהן לכלוך.
  • אבני מדרך מבזלת מגיעות בעיקר מחו"ל והן לרב בצורת משושה, צבען שחור ואפור.
  • אבני מדרך שעשויות מצפחה הן צבעוניות לשמש בגינות צבעוניות ומרעננות., הן יגיעו בצבעים שונים כגון אדום, שחור, טורקיז, לבן, וצבעים נוספים.
  • תהליך שילוב אבני מדרך הוא לא מסובך ודורש רק יישור של השטח והצבת האבנים במקומות שנבחרו. אם זאת כדאי להתייעץ עם איש מקצוע. חשוב לבחור את האבן המתאימה הן מבחינת העובי והן מבחינת העמידות שלה בתנאי מזג האוויר.

אבני מדרך מחיר מבצע לפונים דרך האתר

ישנם אנשים אשר מייצרים בעצמם אבני מדרך. אמנם יתכן שהסחורה שלהם תהיה יקרה יותר אבל אם בעיצוב עסקינן אז תמיד כדאי להיות מקוריים יותר. אפשר גם לייצר אותן בבית בעצמיכם. זה אומנם דורש קצת חשיבה מראש ויצירתיות מסוימת אבל מי יודע אולי תגיע לתוצאה נפלאה. בכל אופן, אבני מדרך ניתן למצוא במשתלות שונות, בחנויות גינון, וגם בחנויות לחומרי בניה. אך אם אינכם מעוניינים לבזבז זמן יקר, פשוט פנו למקצוענים שיעשו את העבודה. ניתן להוסיף ריהוט גינה וחפצי נוי שונים שישלימו את האווירה. למשל גמדי גינה.

אבני מדרך לגינה מחיר מבצע בנופי אבן ושיש

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני