לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים

  אני רוצה לקבל הצעת מחיר!

  חיפוי אבן

  אם אתה מצוי בתהליך שיפוץ ביתך או בתהליך שבו אתה מתכנן כיצד יראה ביתך העתידי מבחינת מראהו החיצוני, בגמר עבודות הבניה הבסיסית והתשתיות, חיפוי קירות הוא דבר אשר רבים כיום מתלבטים לגביו לא מעט. מאחר שקירות לא מחופים, הם קירות לא דקורטיביים ואילו קירות אשר מתבצע עליהם חיפוי כלשהו הם קירות מיוחדים יותר, לא מעט אנשים בוחרים בחיפוי על ידי חומר כלשהו עבור הקירות שלהם.

   

  חיפוי אבן לקירות

  כאשר מדובר בחיפוי קירות, ישנו תחום דומיננטי מאוד הנוגע לחיפוי כל סוגי הקירות, חיפוי אבן הוא חיפוי אשר נחשב כחיפוי אשר כבר בעבר רבים בחרו בו עבור הקירות שלהם. ניתן לחפות באבן קירות שלמים או אריחים ורצפות. כמובן, שישנם מגוון סוגי אבן שניתם לחפות בעזרתם קירות וכל אחד יכול להתאים את חיפוי האבן באופן הייחודי והאידאלי עבור קירות ביתו, או עבור כל מתחם באשר הוא. חשוב מאוד, לרכוש את האבן המיוחדת עבור חיפוי הקיר, רק מהמקום אשר ידוע באיכות האבנים אותן הוא מציע עבור חיפוי וכי ידוע כי הוא עוסק בתחום חיפוי אבן לא מעט זמן בצורה מקצועית ואמינה.

   

  סוגי חיפוי אבן

  כיום, ניתן למצוא מגוון סוגים של חיפו אבן לקירות, לרצפות ועוד. חיפויי האבן הפופולאריים ביותר בישראל הינן, חיפוי באבן גלילית , מסוג,עצמון,ג׳ת,נארי,קיסרא, חיפוי באבן ירושלמית ועוד. כל האבנים הללו הן אבנים המיועדות גם לחיפוי קירות פנים וגם לקירות חוץ. לא מעט מהן נחשבות כאבנים איכותיות עבור חיפוי הגינה, מכיוון שהן נחשבות אבנים עמידות ואיכותיות אשר יוכלו להחזיק מעמד בחוץ בצורה האידאלית מפני פגעי מזג האוויר ועוד.

  חיפוי אבן זהו דבר אשר מקנה לכל קיר ייחודיות ודקורטיביות. אם אתם זקוקים לחיפוי אבן, כדאי שתבחרו בטובים ביותר לצורך זה: נופי אבן ושיש- מפעל אבן ישראלי גלילי הוא ללא ספק המקום האידאלי לפנות אליו, כאשר מדובר בחיפוי אבן.

  חיפוי אבן

  בתים רבים מתהדרים במראה ירושלמי גם מחוץ לעיר הבירה שלנו. חיפוי אבן שנהוג באזור משמש אותנו לא רק ליצירת מראה עתיק והיסטורי, כי אם גם לשימושים באותה אבן כמבודדת טבעית השומרת על הבית והופכת אותו ליציב ועמיד יותר. המראה הייחודי מתקבל גם על ידי שימוש בחצר ובגינה ולא רק על גבי הקירות. חברת נופי אבן ושיש הוותיקה מציעה חיפויים מאבנים שונות שתוכלו לבחור לפי טעמכם, יחד עם הליטוש והניסור המיומן שלהם ביד אמן.

   

  מה כדאי לדעת על חיפוי אבן?

  • האבן שמשתמשים בה היא בדרך כלל ישראלית והיא מצויה כאן בשפע. כך אפשר ללמוד מהבנייה ההיסטורית בכל רחבי ישראל ולכן השימוש בה כולל מסורת שעוברת אצל סתתים ומנסרי אבן רבים שהתמחו בה. כשאתם בוחרים יצרן וספק אבן בחרו במי שמציג את המומחיות שלו בעבודות שונות.
  • האבן יציבה מאוד ולכן גם אפשר להשתמש בה לחיפוי של מדרגות וחומות, קירות וחוצצים, קירות פנימיים וחיצוניים. היא מבטיחה עמידות רבה לשנים ולכן מבוקשת מאוד בקרב מי שאינו מעוניין לשנות את העיצוב שלו לעתים קרובות. זוהי אבן שמחזיקה דורות על גבי דורות.
  • האבן מתאימה גם לחיפוי וריצוף שבילים משום שהיא אינה סופגת מים והיא יכולה להיות יציבה למדרך אדם.
  • אפשר לחפות גם אלמנטים שונים בבית ולא רק את כל הקירות, ובכך לשוות לבית עוד מראה מעניין ומהודר.
  • האבן מועדפת משום שהיא נותנת לכל מבנה מראה אלגנטי ומשדרגת כל עיצוב. זו הסיבה בגללה מעצבים בעזרתה מבני ציבור רבים.

   

  לבחור באבן איכותית

  כשאתם בוחרים חיפוי אבן בחרו גם באיכות. חברת "נופי אבן ושיש" מציעה מוצרים איכותיים לא רק בגלל חומרי הגלם, כי אם כי בגלל המיומנות, הניסיון והידע שהפכו את החברה למומחית מהשורה הראשונה בתחום זה. זוהי בחירה בסתתי אבן ומנסרים שמלטשים עבורכם את האבנים הטובות ביותר שאפשר למצוא לשם השדרוג שתמיד חלמתם בבית או אפילו במשרד שלכם.

  חיפויי אבן מחירים

   

  חיפוי קירות הינו דבר אשר רבים בוחרים בו, בין אם מדובר עבור קירות הבית הפנימיים ובין אם מדובר על קירות הבית החיצוניים. בכוחו של חיפוי מאבנים איכותיות, לחולל מהפכה של ממש במראהו החיצוני או הפנימי של כל בית ולהעניק לו ייחודיות ומקוריות באופן עיצובו.

  חושבים על חיפויי קירות

  אם אתם חושבים על חיפויי קירות ביתכם החיצוניים או הפנימיים, כדאי מאוד שתבחרו בחיפויי אבן. כיום, ישנן מגוון אבנים המיועדות עבור חיפוי כגון: אבן כורכר, אבנים ירושלמיות, אבני גרניט, אבני צפחה, שיש ועוד. לכל סוג אבן ישנם יתרונות משלה ומראה מרהיב וייחודי. יש להתאים את סוג האבן לסגנון הבית כולו ולמראה הרצוי לכם בעיצוב הבית. ישנם בתים בעלי מראה כפרי יותר אשר ניתן להיעזר בהם בחיפויי אבנים המעניקות מראה כפרי ולעומתם בתים המסוגננים באופן מודרני יותר, יוכלו להיעזר באבנים בעלות סגנון ומראה מודרני עבור חיפויי הקירות שבהם. חשוב מאוד לבחור את האבנים האיכותיות ביותר, עבור כל סוג של חיפוי וכן, את אנשי המקצוע הטובים ביותר לצורך ביצוע עבודת חיפוי מקצועית ואיכותית. אם אתם מחפשים את האבנים הייחודיות ביותר כיום לחיפוי, הלא הם אבן גלילית , מסוג,עצמון,ג׳ת,נארי,קיסרא, כדאי שתברו בטובים ביותר בתחום.

  חיפוי אבן במחירים אטרקטיביים

  מחיר חיפויי האבן הינו דבר המשתנה בהתאם לסוג האבן הנבחרת, בהתאם לגודל הקיר אותו יש לחפות בעזרת האבנים, בהתאם לגודל האבנים הנבחרות, הסגנון והצורה. וכמובן, בהתאם לחברה ממנה בוחרים לרכוש את האבנים. אצל נופי אבן ושיש – מפעל אבן ישראלי גלילי, תוכלו למצוא את כל סוגי האבנים הטבעיות באשר הן, במחירים אטרקטיביים, נוחים ומשתלמים. אבנים טבעיות הינן אבנים אשר ניתן למצוא בכל מקום במחירים שונים ולכן, חשוב מאוד שלא לבחור במקום פחות איכותי המוכר את האבנים הלול במחירים כביכול זולים, אלא לבחור במקום איכותי, אשר ידוע באיכות אבניו, גם אם המחיר אינו זול כפי המחיר שהוצע לכם במקום אחר פחות מוכר.

  אצל נופי אבן ושיש – מפעל אבן ישראלי גלילי, מחיר חיפויי האבן הינו המחיר המשתלם ביותר עבור כל אחד.

   

   

  חיפוי אבן טבעית 

  חיפוי אבן טבעית

  כיום, רבים בוחרים לשלב בעיצוב ביתם החיצוני והפנימי, חיפוי קירות בעזרת אבן טבעית. חיפוי הקירות הן החיצוניים והן הפנימיים, בעזרת אבן טבעית, הינו חיפוי אשר מעניק לבית מקוריות וייחודיות. החיפוי מחליף את הטפט של העבר או את הצביעה הדקורטיבית. ישנם סוגי אבן טבעית מהם ניתן לבחור את החיפוי הרלוונטי לכם ביותר וכמובן, שיש לבחור את האבן האיכותית ביותר, מהחברה אשר עוסקת בתחום בצורה מקצועית ואיכותית.

  חיפוי אבן טבעית לקירות

  חיפוי באבן טבעית לקירות הינו מצב שבו הקיר לכאורה מולבש בשכבה חיצונית של אבנים. לאבן טבעית ישנו יתרון מובהק בכך שהיא מהווה מראה אסטטי לכל קיר וקיר בבית או מחוץ לבית והן מעצם העובדה שהיא מהווה אטימה הרמטית מפני נזילות כאשר מדובר בקירות המצויים בקרבת או במקום עצמו של חדרי השירותים והאמבטיה בבית. היתרון באבן טבעית שהיא יכולה להגיע במגוון סוגים ודגמים, דבר אשר מאפשר לכל אחד לבחור את המראה הרצוי לו על ידי תהליך חיפוי הקירות. אין חיפוי קירות באבן טבעית מסוג אחד, דומה לאחר ולכן, גם אם נדמה לך שהחיפוי יהיה בנאלי ומשעמם, הרי שבעזרת אבן טבעית ניתן להשיג חיפוי מקורי וייחודי.

  כיצד לבחור חיפוי אבן טבעית?

  כאשר חושבים על חיפוי פנימי או חיצוני של קירות בעזרת אבן טבעית, יש לבחור את המקום אשר ידוע באיכות האבנים אותם הוא מייצר ומספק לצורך חיפוי קירות. אם אתה מחפש חיפוי אבן טבעית, כדאי שתבחר בנופי אבן שיש- מפעל ישראלי גלילי המספק אבן טבעית כגון: אבן גלילית , מסוג,עצמון,ג׳ת,נארי,קיסרא במגוון סוגים, דגמים ובאיכות גבוהה לצורך חיפוי קירות.

  את החיפוי עצמו ואת בחירת האבן הנכונה והמתאימה מבצעים אנשים מקצועיים אשר מבינים בתחום והם בעלי ניסיון רב. רק בחירה בחברה מקצועית תביא לכם את התוצאה הטובה הרצויה. תמיד כדאי גם לעשות סיבוב ולראות דוגמאות של בית יפים ואף לצלם אותם. תמונות אלו עשויות להוות מקור השראה בהמשך. בכל מקרה אבן טבעית היא מומלצת מאוד לשימוש בבית ומחוצה לו. כל מי שיבוא בפתח ביתכם או יביט בו למרחוק יתרשם שמדובר בבית מיוחד עם אנשים מיוחדים. האבן הטבעית גם לא זקוקה לטיפול כלשהוא ומחזיקה מעמד שנים ארוכות מאוד.

   חיפוי אבן טבעית

  השימושים השונים של חיפוי אבן טבעית

  עיצוב הבית הוא עניין אישי מכיוון שכל אחד בוחר לעצב את ביתו בהתאם להעדפותיו האישיות כמו גם האופי הכללי של הבית ושל הדיירים בו. יש את אלו שיעדיפו עיצוב טרנדי ואופנתי לבית, כך שבכל תקופה יתאימו את עיצוב הבית בהתאם לאופנה. מצד שני, יש את אלו שיעדיפו להישאר עם מראה מעוצב בסגנון טבעי אך דקורטיבי באמצעות שימוש באלמנטים עיצוביים, כמו חיפוי אבן טבעית לקירות הבית. חברת "נופי אבן שיש" מספקת עבודות בנייה באבן טבעית ומתמחה בניסור ועיבוד אבן טבעית למגוון פרויקטים ותשמח לעמוד גם לשירותכם.

   

  ניתן להוסיף חיפוי אבן לקירות החוץ של הבית, כך שהעיצוב החיצוני של הבית יהיה הרבה יותר מרשים וייחודי. שילוב של אבן טבעית על קירות החוץ של הבית, יעניק לכל המבנה מראה טבעי ומושך.

  • הוספה של חיפוי אבן לקירות הפנים של הבית תוסיף מראה אלגנטי ויוקרתי לחלל בו החיפוי נמצא, וכך גם ישתלב באופן הרמוני עם העיצוב הכולל של הבית והריהוט שנמצא בו.
  • חיפוי אבן טבעית יכול להשתלב באופן נהדר גם בתחום הריצוף במקומות חיצוניים כמו גינה, בריכה ואף אזורים כמו גני אירועים או מדשאות.

   

  עיצוב טבעי לבית – בחירת גוונים של חיפוי אבן

  כאשר משלבים בעיצוב הבית חיפוי אבן, אתם עתידים לגלות כי גם בחירת הגוון של האבן תהיה משמעותית. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של אבני חיפוי טבעיים המשמשים לבנייה כמו אבן כורכר, אבן הבזלת, אבן החירבה ועוד. מומלץ יהיה להתייעץ עם איש המקצוע בעת בחירת סוג האבן המתאימה ביותר לחיפוי הקירות הפנימיים או החיצוניים של הבית, וכך גם להתאים את הגוון הנחוץ לכם להשלמת העיצוב במקום.

  שילוב של חיפוי אבן טבעי בצבעים כהים וחמים יעניק למראה הבית אופי כפרי יותר, ולכן חיפוי כזה מתאים יותר לבתים פרטיים הנמצאים במושבים, כפרים ויישובים שונים. למראה אורבני ומודרני יותר, מומלץ לבחור בחיפוי אבן טבעי בעל גוונים בהירים יותר, כך שישתלבו באופן מתאים עם הסביבה העירונית בה הבית ממוקם.

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני