לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים

  אני רוצה לקבל הצעת מחיר!

  מהם היתרונות של אבן טבעית?

  לעיצוב הבית בחללי הפנים והחוץ שלו קיימת אפשרות פשוטה ואלגנטית לחיפוי. תוכלו לשלב אבן טבעית בבית שלכם, כאשר ישנו מבחר עצום של אבנים טבעיות. לאבן הזו יתרונות רבים והיא זמינה במגוון של צבעים, מרקמים ואפשרויות. כל אבן ואבן כזו משתנה בהתאם למחצבה ממנה הגיעה, ולכן תוכלו לבצע כאן בחירה מדויקת של האבן שאתם רוצים מבחינת עיצוב הבית. האבן מתאימה לשילוב בתוך הבית בסלון למשל, והן בחללים חיצוניים כמו מרפסת או חצר. תוכלו לצקת לבית שלכם עיצובים מרהיבים תוך שימוש באבן הזו, ותוכלו גם לשפץ רק אזור מסויים בבית שלכם, ולשוות לו מראה פשוט ומיוחד באמצעות כך.

  כאשר אנו מתייחסים לקטגוריית אבן טבעית הכוונה היא למגוון של סוגי אבנים כמו למשל שיש או גרניט, בזלת וסוגים נוספים. לכל אבן ייחודיות משלה, מרקם והיסטוריה. אבן שהיא טבעית מתאימה לעיצובים רבים ותוכלו לשלב אותה בצבעים ומרקמים שונים תוך בחירת תמהיל של כמה אבנים טבעיות. לחילופין תוכלו לבחור בסוג אחד ספציפי ורק בו לבצע שימוש לחיפוי קירות או ריצוף בגינה. על מנת למקסם את התוצאה תוכלו לשלב מעצב פנים או אדריכל. יש גם אבן כורכר במשפחת האבנים הטבעיות, צפחה וקוורציט.

  לפני שבוחרים אבן טבעית

  טרם בחירת האבן הספציפית רצוי להיוועץ עם איש מקצוע, על מנת לוודא כי אתם בכיוון הנכון ומבצעים בחירת אבן המתאימה עבורכם. אבן טבעית מאפשרת מגוון של פתרונות, ותוכלו מבין ההיצע הרב לבחור בדיוק מה שאתם זקוקים לו, מבחינת הצרכים והתקציב. יש למשל אפשרות של אבן גיר המאפשר לקבל בבית נוכחות של צבעי פסטל וצבעי אדמה בהירים. יש למשל אבן טרוורטין לה אופייניים צבעי השמנת והצהוב ולה יתרון בכל הקשור לעמידות בסוגי אקלים שונים לאורך זמן. לכל אבן ואבן היתרונות שלה וחשוב לבצע השוואה בין הקיים. נופי אבן ושיש הינו מפעל רב מוניטין בשפרעם, ותוכלו להנות מתוצרת איכותית ביותר, לצד צוות מקצועי שיסייע לכם בבחירה, ילווה אתכם ויספק מענה לכל שאלה והתבלטות. כדאי מאוד לפנות לקבלת הצעת מחיר וייעוץ. 

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני