לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים

  אני רוצה לקבל הצעת מחיר!

  ריצוף אבן

  המילה ריצוף מגיעה במקור מהמילה רצפה. כלומר המשטח שעליו אתם דורכים. ריצוף אבן הינו הצבת או הדבקת משטחי אבן בצורה שהיא דקורטיבית שמתאימה לפני השטח הקיימים תוך וידוא שהאבנים שבחרתם יעמדו בתנאי מזג האוויר. נופי אבן ושיש ידעו להביא לכם את האבן המתאימה ביותר למצב הקיים בשטח אגב התחשבות בדרישותיכם והטעם האישי שלכם. התייעצות עם חברה מקצועית תביא בחשבון את כל הגורמים השונים אשר יסייעו לבחור נכון.

  ריצוף אבן לבית – איך לנקות

  ריצוף אבן טבעית הוא מאוד נוח ואסטטי לעין אבל כמו כל משטח גם הוא עלול להיפגע מלכלוך וכתמים שונים במהלך הזמן. ישנן שיטות שונות לנקות את משטח האבן ולהלן כמה מהם:

  • קיים הבדל מהותי בין סוגי הריצוף השונים, מה שיתאים לאריחים סינטטיים עלול לפגוע באבן טבעית. במקר של אבן טבעית כדאי להסתפק במטלית לחה ולא להשתמש בחומרים חזקים.
  • לאחר שיפוץ נותרים מאחור כתמים אשר אופייניים ונגרמים לרב מחומרי שיפוץ כגון דבק וסיליקון. לשם הסרתם יש להצטייד בחומרים ייעודיים שניתן לרכוש בחנויות לחומרי בניה.
  • כשאתם באים לרכוש חומר ניקוי לאריחי אבן כדאי לתאר למוכר באופן מדויק את סוג האבן שיש לכם בבית וזאת על מנת למנוע פשלות  אפשריות.
  • כאשר יש בידיכם את החומר המתאים השתמשו בחומר עם מטלית רכה ובעדינות.
  • כתמי חלודה ניתן להסיר באמצעות חומר ייעודי. ברב המקרים התוצאה בהחלט משביעת רצון.
  • דווקא מים הם הכתם האופייני ביותר במרצפות אבן. השיטה המומלצת היא לקחת מעט חומץ בסיר של מים רותחים ולהוסיף קצת חומר לניקוי רצפות. החומץ ימוסס את הכתם.
  • כדי לשמור על רצפה נוצצת יש לבצע מידי כמה שנים ליטוש יסודי.

  ללכת יחפים

  בבית שלכם אתם מרגישים הכי בבית. בבית עם ריצוף אבן תוכלו ללכת עם או ללא נעלי בית, האבן היא נעימה  ונוחה לדריכה וכיף להתהלך עליה. אפשר כמובן לפרוש עליה שטיחונים יפים ולקנות ריהוט מתאים אשר יהווה השלמה לרושם שחיפשתם. מזרקת מים ופסלים יכו בקלות לשוות לביתכם מראה עתיק או מודרני בהתאם לרצונכם. אל תתביישו להתפרע עם הדמיון, כל האפשרויות פתוחות בפניכם. הריצוף הוא רק ההתחלה.

  ריצוף אבן

  בתהליך שיפוץ בית או בתהליך עיצוב מראהו של בית חדש, ישנון ערך וחשיבות רבה לבחירת המרצפות בבית. רצפת הבית מהווה חלק אינטגרלי מהבית כולו. המראה של המרצפות לחייב להיות תואם בסגנונו ובמראהו לעיצוב ומראה הבית כולו, בכדי שמראהו הכללי של הבית, יהיה הרמוני ונפלא. כיום, ניתן לרצף במגוון סוגי אבנים את הבית או החצר וחשוב מאוד לבחור את סוג האבן, בהתאם למראה הבית כולו.

   

  סוגי אבנים לריצוף אבן בגינה

  כיום, קיימים סוגי אבנים שונים עבור ריצוף. ניתן למצוא אבנים ירושלמיות, שיש, אבני כורכר, אבני בזלת' אבן גלילית , מסוג,עצמון,ג׳ת,נארי,קיסרא. כל סוג אבן מתאים לריצוף שונה. אבן בזלת לדוגמא, פחות רלוונטית עבור ריצוף פנים בבית, אך יכולה בהחלט להיות רלוונטית עבור ריצוף גינה או מרפסת ביתית. יש לבחון ולבדוק את כל סוגי האבנים המיועדים עבור ריצוף ורק לאחר מכן לבחור את סוג האבן המבוקשת לכם. חשוב מאוד לבחור את אבני הריצוף מחברה אשר מתמחה בכל סוגי האבנים באשר הן, אשר תוכל להתאים עבורכם את אבני הריצוף בצורה מדויקת ואיכותית.

  ריצוף אבן של נופי אבן ושיש

  תהליך ריצוף אבן, הינו תהליך אשר בכוחו להעניק לבית כולו צביון וסגנון. כך למשל, ישנם אבנים אשר השימוש בהן עבור ריצוף מעניק לבית מראה כפרי ואילו ישנם סוגי אבנים אשר השימוש בהם מעניק לבית מראה יוקרתי, מודרני ואסטטי. בין אם אתה מעוניין בריצוף אבן חוץ הנוגעת יותר לסגנון הקלאסי ובין אם אתה מעוניין בסגנון אבן הנוגעת יותר לתחום המודרני, חשוב שתבחר את אנשי המקצוע הטובים ביותר, אשר מכירים את כל סוגי האבנים המיועדים לצורך ריצוף ויודעים כיצד לבחור את האבנים הטובות ביותר ולבצע את העבודה הרמה איכותית וגבוהה.

  נופי אבן ושיש – מפעל אבן ישראלי גלילי, הנו המקום האידאלי בו ניתן למצוא את כל סוגי האבנים עבור כל תהליך ריצוף באשר הוא.

  ריצוף אבן חוץכאשר מדובר בריצוף של גינות או כל מתחם חיצוני אחר ישנה התלבטות תמידית בין הבחירה באבן המתועשת לבין הבחירה באבן הטבעית. אולם, כיום רבים יכולים להעיד על ההבדל המהותי שבין המראה המעניקה אבן טבעית לריצוף חוץ, לבין המראה אותה מעניקה האבן המתועשת. כיום, ישנם מגוון אבנים טבעיות, אשר ניתן לבחור בהם עבור ריצוף חוץ איכותי וייחודי.

  ריצוף אבן חוץ מאבן טבעית

  אין דבר יפה יותר מריצוף חוץ בעזרת אבנים טבעיות. כיום, ישנן מגוון אבנים טבעיות עבור ריצוף חוץ כגון: אבני בזלת, אבן גלילית , מסוג,עצמון,ג׳ת,נארי,קיסרא, אבני גרניט ועוד. ניתן להתרשם ולראות כיצד כל סוג של אבן אשר משתמשים בה עבור חיפוי חוץ, יוצרת מראה ייחודי ומרהיב למקום בו השתמשו בו עבור ריצוף. אם ברצונכם לרצף את החצר בביתכם, או כל מתחם חיצוני אחר הקשור לביתכם או למקום אחר, באמצעות אבנים טבעיות, יש להתאים את הריצוף למראה החצר והבית, או למראה המתחם כולו, בכדי ליצור הרמוניה ואיזון בין הפנים לחוץ.

  כיצד לבחור ריצוף אבן חוץ מתאים?

  בכדי לבחור ריצוף אבן חוץ המתאים לכם ביותר מאבן טבעית, ראשית כל , עליכם להיחשף לכל סוגי וסגנונות האבנים הטבעיות המוצעות עבור ריצוף חוץ וכן להתרשם מעבודות ריצוף חוץ שונות בעזרת האבנים הללו. שנית, עליכם להתאים את הריצוף החיצוני למראה הפנימי של המתחם ולכן, לא ניתן להשתמש בכל אבן. כמו כן, חשוב לבחור את האבנים המיועדות עבור ריצוף חוץ מהמקום הטוב ביותר, המכיר את כל סוג האבנים ומציע אותם ברמה איכותית, לכל סוג של ריצוף.

  נופי אבן ושיש – מפעל אבן ישראלי גלילי, הינו המקום האולטימטיבי שניתן למצוא בו את כל סוגי האבנים עבור ריצוף חוץ מושלם.

  ריצוף אבן ישראליתאין ספק שריצוף הינו דבר אשר מעניק לכל מתחם חיצוני ופנימי את המראה הייחודי והטוב ביותר, כאשר יודעים לעשות אותו נכון. ריצוף נכון הינו ריצוף מקצועי, המתבצע על ידי בחירת האבנים הטובות ביותר עבור ריצוף ועבודה איכותית של איש מקצוע אשר מכיר את התחום ויודע כיצד לבצע את תהליך הריצוף בעזרת האבן הספציפית אשר נבחרה לצורך זה בצורה הטובה ביותר.

  כיצד כדאי לרצף?

  אם אתם מתלבטים אם לרצף כל מחתם באשר הוא על ידי אבן טבעית או אבן מתועשת, הרי שברור שהבחירה הטובה ביותר הינה אבן טבעית. אבן טבעית הינה אבן מיוחדת, המגיעה בגוונים ובצבעים שונים. השימוש באבן טבעית, מעניק לכל מתחם את המראה הייחודי ביותר. כמובן שמכיוון שישנם לא מעט סוגים של אבנים טבעיות, יש לבחור את סוג האבן אשר תתאים ביותר לריצוף פנים או חוץ הבית. ניתן להתרשם מסוגי האבנים הטבעיות השונות המיועדות עבור כל סוג של ריצוף ולאחר מכן לבחור את סוג האבן הרלוונטית עבורכם. כמו כן, ניתן להיעזר באיש מקצוע שיסייע לכם לבחור כראוי.

  ריצוף אבן ישראלית של נופי אבן ושיש

  אחד האבנים האיכותיות ביותר עבור ריצוף חוץ הינה האבן הישראלית. אבן ישראלית הינה אבן בעלת מראה מרהיב כגון: אבן גלילית , מסוג,עצמון,ג׳ת,נארי,קיסר ועוד. המראה העתיק והיפיפה של האבן, מעניק לכל ריצוף באשר הוא מראה מושלם. אבן ישראלית מסמלת את השורשיות, את החיבור הארצישראלי ואת ההתאמה של הריצוף אל נופי הארץ המדהימים. כמובן, שחשוב מאוד לבחור אבנים ישראליות עבור ריצוף מהטובים ביותר בתחום, בכדי שפעולת הריצוף תהיה מושלמת.

  נופי אבן ושיש – מפעל אבן ישראלי גלילי, הינו המקום האולטימטיבי עבור חיפוי וריצוף באבן ישראלית ובעוד מגוון של אבנים טבעיות אחרות.

   

  השימושים השונים של ריצוף אבן חיצוני

  תחום הבנייה הולך ומתפתח במרוצת השנים. מכיוון שבכל זמן נתון נבנים יותר ויותר פרויקטים גדולים של בנייה פרטית או מסחרית, באופן טבעי תחום זה מוכרח להתקדם ולהתפתח במשך הזמן. התפתחות תחום הבנייה תורמת לתהליכי עבודה מהירים ואיכותיים יותר, וכך ליעילות ועמידה בזמנים בכל הנוגע לסיום בנייה.

  משום כך, ניתן לראות כיצד נוספים טרנדים מיוחדים ויפים לכל תהליכי הבנייה כמו חיפוי קירות, ריצוף אבן ועוד. אם בעבר אחד הצרכים של פרויקט בבנייה היה בהקמת בניין לשימוש כזה או אחר, כיום הדגש העיקרי של קבלן הבנייה הוא בתחום העיצוב של הפרויקט. כך שהשימוש בחומרי בנייה איכותיים הפך להיות הכרח ולא רק צורך. "נופי אבן ושיש" מתמחים בעבודות בנייה של פרויקטים שונים, בשילוב של אבן טבעית בבנייה אשר יוצר מראה מרשים וייחודי.

  ניתן לראות כיום מגוון שימושים דקורטיביים של ריצופי אבן חיצוניים:

  • אבני דריכה לגינת הבית – כאשר מוסיפים לגינת הבית אבני דריכה גדולות העשויות אבן טבעית, הגינה מקבלת מראה מעוצב ומיוחד וכך גם נראית טבעית ומרשימה הרבה יותר. אבני הדריכה העשויות אבן טבעית יכולות להיות שימוש נהדר לגינה, וגם לשמור על הדשא או הפרחים השתולים מסביב.
  • עיצוב גני אירועים – הייחוד של גני אירועים הוא כמובן העיצוב והמראה הפסטורלי והטבעי של הגן. שילוב של אבני ריצוף העשויים אבן טבעית, יוסיפו לכל הגן מראה יוקרתי ואלגנטי יותר.
  • שביל כניסה לבקתת נופש – רוב בקתות הנופש ממקומות באזורים מבודדים ושקטים. באמצעות יישום של ריצוף אבן טבעי, ניתן ליצור נוחות מרבית בגישה אל אותן בקתות מבודדות.

   

  ריצוף אבן גם בפנים הבית

  כאמור, ריצוף האבן נפוץ במיוחד בשימושים חיצוניים לצרכים פרטיים או מסחריים. אך גם ריצוף באבן טבעית בתוך הבית יכול להיות אופציה נהדרת במיוחד לאלו המעוניינים במראה אלגנטי אך טבעי לכל העיצוב של הבית.

  ניתן לשלב בריצוף המקורי של הבית מספר אבני ריצוף העשויות אבן בזלת, כורכר, חירבה ועוד כך שהחלל בו הן נמצאות יראה מצד אחד כפרי והרמוני ומצד שני יוקרתי ומעניין.

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני